KURUMSALBAŞARMANIN GÜCÜ

Başarımızın anahtarı işimizi sevmemiz, sürekli kendimizi geliştirirken, hedeflerimize ulaşana kadar asla vazgeçmememizdir.UZMANLIK

1978'den bugüne PAPSAN, ayakkabıcılık sektöründe güvenirliğin ve kalitenin adı oldu. Bilgi birikimiz becerilerimizden, tecrübelerimiz fikirlerimizin, merakımız ise ilhamımızın kaynağıdır.

Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız PAPSAN'ın daima yanlarında olduğunu bilirler.Onları dinler, ihtiyaçlarını anlar, onların başarısı için en uygun koşulları sağlarız.

Senelerce erkek ayakkabısı üretimine ağırlık veren firmamız, 2012 senesinden itibaren bayan ayakkabısı üretimine de başlamıştır. Aynı erkek ayakkabısında olduğu gibi, seçilen modeller günlük kullanıma hitap eden şık, rahat ve spor modellerdir.SORUMLULUK

Müşterilerimize karşı taahütlerimizi yerine getirmek iş anlayışımızın göstergesidir.FELSEFE

Gerçek başarı uzun süre zirvede yerini koruyabilmektir. Bu nedenle çok çalışır, sürekliliği olan ve sağlam çizgide yolumuza devam ederiz.

PAPSAN, mevcut başarıları yeterli bulmaz, geleceği gören bir bakış açısı ile inovasyona dayalı bir çalışma alışkanlığına sahip olmayı prensip edinmiştir.

Tüketicinin çıkarına yarar sağlayan iş alanları geliştirir veya mevcut iş alanlarını tüketicinin kazançlı hale geldiği modellere dönüştürür.

Koleksiyonlarda daha uzun süreli satış şansı olan modeller her zaman portföyümüzde müşterimizin ihtiyacını karşılayabilmek gayesiyle bulundurulmaktadır.VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz, tüm gelişen pazarlarda rekabetçi olabilmek üzere modern metotları kullanarak üretim yaparken, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Koleksiyonlarda daha uzun süreli satış şansı olan modeller her zaman portföyümüzde müşterimizin ihtiyacını karşılayabilmek gayesiyle bulundurulmaktadır.KİLOMETRE TAŞLARI

PAPSAN 1978 senesinde Ayakkabıcılık sektörünün o devirde kalbi olan Gedikpaşa semtinde bir aile işletmesi olarak kurulmuştur.

Seneler geçtikçe artan talepler karşısında, bu taleplere cevap verebilmek gayesiyle işin büyümesi gerekmiştir. Bu sebeple PAPSAN imalatını daha düzgün, modern usullerele yapabilmek gayesiyle hali hazırda kurulu işyerine geçmek durumunda kalmıştır.

Laleli piyasasının revaçta olduğu dönemlerde ihracatın önemini kavrayan PAPSAN, yurtdışı fuarlara da katılarak yerli müşteri portöyü yanında yabancı müşterilere de hizmet vermeye başlamıştır.

Her katılınan fuarda bu sektördeki gelişmeler yakından takip edilerek modern üretim teknolojileri işletmeye katılmış ve aynı zamanda üretim kapasitesi de yükseltilmiştir.